طراحی دکوراسیون کفش فروشی

طراحی دکوراسیون کفش فروشی

برای طراحی دکوراسیون کفش فروشی چه مواردی لازم است ؟

طراحی دکوراسیون کفش فروشی : داشتن و راه اندازی یک فروشگاه کفش ممکن است برای هر کسی که علاقه زیادی به کفش دارد، هدف ایده آلی به نظر برسد. اما هوش تجاری یک امر ضروری است، زیرا موفقیت در خرده فروشی در نهایت به اعداد مربوط می شود( اعداد فروش). این بدان معنی است که طراحی فروشگاه، انبار و حتی نورپردازی باید برای مصرف کننده هدف جذاب باشد. چه قصد دارید از خانواده‌های اقتصادی‌گرا یا مشتریانی سطح‌بالا که بر اوج تجمل تمرکز دارند خدمات دهید، فروشگاه کفش شما باید نیازها و انتظارات مصرف‌کننده را برآورده کند.

1-دعوت از بیرون

برداشت اولیه برای هر مؤسسه خرده فروشی حیاتی است. طراحی بیرونی، علائم و لوگو باید برای مصرف کننده هدف شما جذاب باشد. در فروشگاهی که در نوع خاصی از کفش تخصص دارد – طراح، ورزشی یا راحتی/پیاده روی – عناصر بیرونی نیز باید روح موجودی فروشگاه را منتقل کنند، بنابراین مصرف‌کنندگانی که با خرده‌فروش آشنا نیستند، بلافاصله تصوری از آنچه فروشگاه باید داشته باشد، داشته باشند.

طراحی خارجی کفش فروشی

 

برای دریافت مشاوره رایگان اجرا و طراحی دکوراسیون کفش فروشی خود با مشاوران هامر دیزاین تماس حاصل بفرمایید .

 

2-طراحی پنجره نمایش

اگرچه پنجره نمایش از نمای بیرونی فروشگاه مشاهده می شود، اما شایسته بخش خاص خود است. از طرح‌های نمایشگر می‌توان برای انتقال برند فروشگاه، برجسته کردن نام سازنده/طراح یا هشدار دادن به مشتریان بالقوه در مورد قیمت‌گذاری یا تبلیغات ویژه استفاده کرد. هر كفشي كه به نمايش گذاشته مي شود بايد به اندازه كافي از هم فاصله داشته باشد و به گونه اي چيده شود كه مكمل علائم همراه باشد. خود شیشه بشقاب باید بدون لک باشد. نمایشگرهای فشرده، شلوغ و پنجره‌های کثیف، یک دور زدن فوری مصرف‌کننده هستند.

طراحی خارجی جذاب کفش فروشی

3-فهرست

سیستمی برای پیگیری دقیق اینکه کدام مارک ها و مدل های کفش بهترین فروش را دارند ضروری است. کدهای قدیمی بودن سهام برای درک سطح موجودی و زمان سفارش مجدد استفاده کنید. اقلامی که به خوبی حرکت نمی کنند را می توان در موجودی کاهش داد یا به طور کلی حذف کرد.

4-کارکنان با کیفیت / خدمات مشتری

کارکنانی که کفش را می شناسند، سهام فروشگاه شما را می شناسند و مصرف کننده اصلی شما را درک می کنند برای موفقیت تاسیس شما بسیار ارزشمند هستند. به دنبال فروشندگان باتجربه کفش، ترجیحاً با تخصص یا علاقه شدید به رده تخصصی فروشگاه خود، مانند طرح های گاه به گاه یا مجلسی زنانه باشید. کارکنان طبقه با علاقه واقعی هم به مشتری و هم به محصول کمک می کنند تا مصرف کنندگان احساس امنیت کنند. توانایی افزایش فروش به یک فرد یا خانواده نیز مهم است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان اجرا و طراحی دکوراسیون کفش فروشی خود با مشاوران هامر دیزاین تماس حاصل بفرمایید .

 

طراحی خارجی جذاب کفش مجلسی فروشی

5-انتخاب محصول

به یک فروشگاه خانوادگی توصیه می‌شود که کفش‌های دستی داشته باشد تا برای همه جذاب باشد، از نوجوانان مدگرا گرفته تا 30 و 40 ساله‌های راحت‌گرا. انتخاب محدود می تواند مشتریان را تشویق به خرید از جای دیگر کند. حتی اگر فروشگاه شما کالا و کالایی را برای یکی از اعضای خانواده ارائه دهد، خانواده ممکن است ترجیح دهند از فروشگاهی خرید کنند که بتواند نیازهای همه را برآورده کند.

6-نمایشگرهای داخل فروشگاه

نمایشگرهای داخل فروشگاه می توانند به اندازه نمایشگرهای جذاب پنجره مهم باشند. با بالا بردن نمایشگر یا قرار دادن آنها در نزدیکی ورودی فروشگاه، جدیدترین طرح ها و قیمت های ویژه را برجسته کنید. حتی فضای خالی باید مرتب باشد و به خوبی بر اساس اندازه و سبک باشد.

7-صندلی وسیع

هنگامی که یک مشتری به یک سبک علاقه نشان می دهد، او می خواهد سبکی را امتحان کند. اگر خریدار نتواند جای مناسبی برای نشستن متناسب با کفش پیدا کند، ممکن است تسلیم شود و با ناامیدی فروشگاه را ترک کند. علاوه بر این، صندلی راحت به مشتریان کمک می کند تا احساس خوشایندی داشته باشند و همیشه مورد قدردانی همسر بی علاقه خریدار قرار می گیرد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان اجرا و طراحی دکوراسیون کفش فروشی خود با مشاوران هامر دیزاین تماس حاصل بفرمایید .

 

صندلی راحتی در دکوراسیون کفش

8-نورپردازی خوب

نورپردازی هر دو پنجره و نمایشگر داخلی مهم است. اما طراحی نور خوب همچنین می تواند به یک محیط گرم و دلپذیر کمک کند. خرده فروش لوکس ممکن است انتخاب کند که فضا را در نور ملایم گلگون یا طلایی بشویید، در حالی که فروشگاه خانوادگی ممکن است به نور سفید روشن و شاد و کاربردی پایبند باشد. آیتم های برجسته ممکن است از سقف نوردهی شوند یا از پایین روشن شوند تا آنها را از سایر نمایشگرها متمایز کنند.

نور پردازی دکوراسیون داخلی

9-آینه های فراوان

اگر خریدار نتواند یک کفش امتحان شده را در آینه ای مناسب ببیند، تمام صندلی های راحت دنیا هیچ فایده ای نخواهد داشت. از ترکیبی از آینه های تمام قد و تا روی زانو استفاده کنید تا مصرف کنندگان بتوانند هم تصویر کوچک و هم تصویر بزرگ را مشاهده کنند. مصرف کنندگان لوکس ممکن است بخواهند کفش را با کیف دستی یا کیف دستی هماهنگ کنند، که آینه تمام قد را ضروری می کند. مصرف کنندگان مراسم عروسی و سایر مناسبت های خاص به پوشیدن لباس های مخصوص مراسم در یک فروشگاه برای کمک به انتخاب کفش معروف هستند. اگر فروشگاه شما فروشگاهی با تیراژ بالا است، به همان تعداد آینه در سراسر فضا قرار دهید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان اجرا و طراحی دکوراسیون کفش فروشی خود با مشاوران هامر دیزاین تماس حاصل بفرمایید .

 

10-تصویر نام تجاری

به گفته پاور هوم بیز، یک برند قوی برای موفقیت فروشگاه کفش بسیار مهم است. به وضوح و با دقت فکر کنید که بازار هدف شما چه کسی است و می خواهید فروشگاه چه چیزی را نمایندگی کند. شما ممکن است از پذیرایی از شیک پوشان با جیب های عمیق که فقط هوس آخرین سبک های اروپایی را دارند لذت ببرید. یا ممکن است تصویر فروشگاه را متناسب با سلیقه و بودجه خانواده های طبقه متوسط بسازید. یک فروشگاه کفش ورزشی ممکن است در ذهن خریداران با محبوب ترین مارک های ورزشی مرتبط باشد. یک فروشگاه کفش پیاده روی ممکن است بخواهد نه برندهای خاصی را تبلیغ کند، بلکه این مفهوم را که راحتی بر استایل یا هیاهو ترجیح دارد، تبلیغ کند.

دکوراسیون داخلی کفش برند

دانلود فایل PDF دکوراسیون کفش فروشی

برای دانلود فایل PDF دکوراسیون کفش فروشی روی آیکون کلیک کنید