درباره ی ما

گروه هامر دیزاین با بیش از 11 سال در زمینه طراحی و تولید انواع کابینت و کمد دیواری های کلاسیک و مدرن و دکوراسیون داخلی جزو بهترین های این صنف است.در ادامه با هامر دیزاین بیشتر آشنا خواهید شد. 

هامر دیزاین

درباره ی گروه هامر دیزاین

گروه هامردیزاین امروز با لطف منان با همت و تلاش متخصصان گروه هامر توانسته ایم بر کیفیت صنعت دکوراسیون بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم.

از دیدگان مشتری ، تجربه ، بهره برداری از تکنولوژی روز و ساخت محصولات با مواد اولیه با کیفیت و از همه مهمتر قیمت کابینت فاکتورهای تصمیم گیری مشتری میباشد با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم.

هدف اصلی ما گسترش دامنه مشتریانمان هست، مشتریانی که محصولی با کیفیت میخواهند، مشتریانی که محصول با کیفیت را با ارزران ترین قیمت کابینت ممکن میخواهند، بازار هدف گروه هامردیزاین این مشتریان هست، مشتریانی که عادت دارند کابینت با کیفیت را به قیمت بخرند، ما برای این مشتریان فرش قرمز پهن خواهیم کرد.

هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف گروه هامر به عنوان تولید کننده ممتاز در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح های برتر در صنعت تولید کابینت پیش گام بوده ایم.

از نظر گروه کابینت و دکوراسیون هامردیزاین  در تمامی سطوح سازمانی :

“”””فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین کیفیت و قیمت گروه کابینت و دکوراسیون هامردیزاین””””

اطلاعات تماس با گروه هامر دیزاین

آدرس دفتر

قیطریه ، میدان ندا ، خیابان هاشمی علیا ، پلاک۳۲

آدرس کارخانه

تهران ، چاردانگه ، خیابان صنایع ، خیابان بیست و چهار ، صنایع چوب هامر دیزاین

شماره تماس

09122150426
09363623532

موفق باشید.